Дата-центр «українського Сколково» буде коштувати мінімально $ 17 млн


У київському інноваційному парку Bionic Hill, зведення якого стартує цієї осені, буде побудований дата-центр. Сьогодні про наміри його будувати на форумі Kyiv Сity Open Doors розповів Максим Смілянець, заступник генерального директора компанії «Датагруп», повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.
Будівництво дата-центру планується також на осінь 2012 року. Перший з чотирьох модулів дата-центру обійдеться в $ 10 млн. Він буде пропонувати послуги великим фінансовим структурам і сегменту середнього та малого бізнесу. Для перших ціна складе $ 2,5 тис. за шафу, а друге - $ 220.
Проект буде складатися з будівництва чотирьох модулів, кожен розрахований на 240 шаф. При цьому витрати на будівництво першого модуля будуть більше, оскільки близько $ 1,5 млн. планується витратити на підводку електроенергії до будівель, і $ 650 тис. - на забезпечення електроенергією всередині будівлі.
За словами пана Смелянцев, спорудження інших модулів обійдеться десь на 30% дешевше, порядку $ 7,5 млн. Терміни окупності проекту оцінюються в 4-9 років.
Сам же технопарк Bionic Hill буде зведений на покритої лісом території площею 147 га на заході Києва, де планується побудувати понад 900 тис. кв. м нерухомості. У парку передбачається розмістити бізнес-центри (225 тис. кв. М), науковий центр з університетом для підвищення кваліфікації фахівців (25 тис. кв. М), високотехнологічну виробничу зону (75 тис. кв. М), відділення банків, венчурні фонди , юридичні та бухгалтерські компанії, патентні бюро, бізнес-інкубаторій.Презентація проекту Bionic Hill відбулася в рамках міжнародного інноваційного форуму Kyiv City Open Doors, організованого за участю Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Share on Google Plus

About А.А.

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment

0 коммент.:

Отправить комментарий

Напишите свой отзыв